menu produkty
O FIRME
kontakt_text

   Firma HARMIX - František Harčár pôsobí na trhu s osobnými ochrannými pracovnými pomôckami ( OOPP ) od roku 2000. Bola založená pánom Harčárom, ktorý predtým pôsobil ako vedúci pridruženej výroby v tejto oblasti.

   Nosnou činnosťou firmy je výroba a predaj osobných ochranných pracovných pomôcok, ale aj drogistického tovaru. Ďalšími činnosťami ponúkanými firmou HARMIX - František Harčár sú pomocné stavebné práce, maliarské, natieračské, demolačné a zemné práce.

   Pôsobenie firmy je zamerané hlavne na východnom a strednom Slovensku, kde sa v silnej konkurencii snaží presadiť kvalitnými službami a rýchlym servisom s cieľom ponúkať zákazníkom kompletný servis v oblasti OOPP a tým dosiahnuť ich spokojnosť.

   Výroba a predaj tovarov a ponuka služieb vychádza nielen zo skúseností nadobudnutých pred založením firmy ale zúročujú sa aj skúsenosti získané na základe konkrétnych požiadaviek Našich konečných užívateľov.

   Firma HARMIX - František Harčár sa snaží v maximálnej miere vyhovieť požiadavkám zákazníka a ponúkať tovary ( výrobky ) a služby vysokej kvality a overených značiek. Preto nakupuje k výrobe a predaju tovar od domácich a zahraničných výrobcov a dodávateľov. Rozhodujúcim kritériom pre výrobu a nákup tovaru je výhradne miera uspokojenia potrieb konečných zákazníkov, kvalita tovaru a jeho cena.

   Odberateľmi sú obchodné organizácie ( maloobchodné a veľkoobchodné predajne, . . . ), ale aj výrobné podniky ( stavebné, . . . ) a podniky služieb ( hotely, reštaurácie, školy, jedálne, . . . ), ktoré podnikajú v rôznych oblastiach.


« späť


50258 , za dnešný deň: 49